René Costache a pivo od A po Ž (BRUTTO)
Antošův Ležák 11°,Svatováclavské slavnosti piva (1) - Pivo čepuje pan Josef Paulík, jednatel a spolumajitel firmy Golem Slaný, jež Pivovar Antoš provozuje.
Beskydská 10° z Ostravice,KAROLINA OKTOBEERFEST - Mirek Š. (v šedé kšiltovce) je renesanční člověk. Rád fotí, maluje, tvoří graffiti (jeho práce jsou k vidění na http://sprayart.cz/, nebo na FB: https://cs-cz.facebook.com/Sprayart34/?ref=page_internal, jako DJ MIKE34 pouští reggae hudbu po klubech a na letních festivalech (největší asi Beats For Love v Ostravě). Mj. pracuje i pro neziskovou organizaci Wakitaka. 
Rockové šlágry z audiotéky Mirka V. (v pruhovaném tričku) jsme mohli v časech minulých poslouchat na vlnách oblíbeného Rádia Hrad (RADIOHRAD - Hradiště - Těrlicko).
Beskydská 10° z Ostravice,KAROLINA OKTOBEERFEST (2) - Rockové šlágry z audiotéky Mirka V. (v pruhovaném tričku) jsme mohli v časech minulých poslouchat na vlnách oblíbeného Rádia Hrad (RADIOHRAD - Hradiště - Těrlicko).
Beskydský ležák 12°- pivovar OSTRAVICE, Albrechtický BEER FEST (5) - pan David Zbavitel (ČAS Rock Radio a TV Rebel ,Klaun z Balónkova)
Beskydský ležák 12°- pivovar OSTRAVICE, Albrechtický BEER FEST (7) - kapela ANIMAL ROCK
Blonďák 12°-Létající pivovar 2Plešouni,Oktobeerfest 2016 (1) - Čepuje pan Roman Puchálka - létající pivovarník ( 2 plešouni ).
Blonďák 12°-Létající pivovar 2Plešouni,Oktobeerfest 2016 (2) - Čepuje pan Roman Puchálka - létající pivovarník ( 2 plešouni ).
Bulač 10°, Slezský pivovar Havířov (1) - s Františkem Dobrotou
Černá hora Ležák 12°,restaurace pivovaru Černá hora - Nešlo to všechno sníst - s těžkým srdcem jsme vraceli zbytky nesnězeného, nejlepšího, pivovarského, pečeného, vepřového kolene, jaké jsem kdy jedl.
Damm Estrella světlé výčepní 4,6 % - 10,7° oficiální pivo FC Barcelona - Tak tohle "barcelonské" pivko obsahuje mj. i kukuřici a rýži...
Damm Estrella světlé výčepní 4,6 % - 10,7° oficiální pivo FC Barcelona - Tak tohle "barcelonské" pivko obsahuje mj. i kukuřici a rýži...
Dvanáctka 12°, Slezský pivovar Havířov - Slovenský pivovar STEIGER donutil majitele Slezského pivovaru Havířov změnit název ležáku Štajgr. V současnosti se ležák jmenuje "Dvanáctka".
Elixír zdravého rozumu domovarníka Karla Gawlase (1) - Karel uvařil výborné pivo a etiketa na láhev se také moc povedla...
Elixír zdravého rozumu domovarníka Karla Gawlase (2) - Karel uvařil výborné pivo a etiketa na láhev se také moc povedla...
Fryštátský ležák 11° - Sládek Lukáš Kresta z Městského Karvinského Pivovaru. Pivovarské sklepy ve fryštátském podzemí pod pivnicí Na Bečkách.
Fryštátský ležák 11° - Hostinský z pivnice Na Bečkách Daniel Beran. Pivovarské sklepy ve fryštátském podzemí pod pivnicí Na Bečkách.
Fryštátský ležák 11°, Na bečkách, Karviná-Fryštát (1) - Před Městským Karvinským pivovarem
Fryštátský ležák 11°, Na bečkách, Karviná-Fryštát (3) - Před Městským Karvinským pivovarem
Fryštátský ležák 11°, Na bečkách, Karviná-Fryštát (5) - Před Městským Karvinským pivovarem
Fryštátský ležák 11°. - Karvinské podzemí. Pivovarské sklepy pod pivnicí Na Bečkách v Karviné - Fryštátě.
Fryštátský ležák 11°. - Hostinský z pivnice Na Bečkách. Pivovarské sklepy ve fryštátském podzemí pod pivnicí Na Bečkách.
Fryštátský ležák 11°. - U vstupu do pivovarských sklepů v Karviné- Fryštátě.