René Costache a pivo od A po Ž (NETTO)
Antošův Ležák 11°,Svatováclavské slavnosti piva - Pivo čepuje pan Josef Paulík, jednatel a spolumajitel firmy Golem Slaný, jež Pivovar Antoš provozuje.
Beskydská 10° z Ostravice,KAROLINA OKTOBEERFEST - Mirek Š. (v šedé kšiltovce) je renesanční člověk. Rád fotí, maluje, tvoří graffiti (jeho práce jsou k vidění na http://sprayart.cz/, nebo na FB: https://cs-cz.facebook.com/Sprayart34/?ref=page_internal, jako DJ MIKE34 pouští reggae hudbu po klubech a na letních festivalech (největší asi Beats For Love v Ostravě). Mj. pracuje i pro neziskovou organizaci Wakitaka. 
Rockové šlágry z audiotéky Mirka V. (v pruhovaném tričku) jsme mohli v časech minulých poslouchat na vlnách oblíbeného Rádia Hrad (RADIOHRAD - Hradiště - Těrlicko).
Beskydský ležák 12°- pivovar OSTRAVICE, Albrechtický BEER FEST - Kapela ANIMAL ROCK, jejich hitovka "U DOBRÉ POHODY" je prostě skvělá (hlavně naživo).
Běžec 10°, První Havířovský Minipivovar - Marčélo :-)
Blonďák 12°-Létající pivovar 2Plešouni,Oktobeerfest 2016 - Čepuje pan Roman Puchálka - létající pivovarník ( 2 plešouni ).
Blue Moon Belgian White 5,4% (Belgian style wheat ale) - Blue Moon Belgian White 5,4% (Belgian style wheat ale)
- podle etikety ležák pšeničný s ječmenem a ovsem, pomer. kůrou a koriandrem.
Pivovary Staropramen zahájily v Česku výrobu a prodej piva z portfolia svého kanadsko-amerického vlastníka, skupiny Molson Coors. Ve svém Pivovaru Ostravar Staropramen vaří jedničku amerického trhu takzvaných řemeslných piv Blue Moon Belgian White, kterou následně vyváží do celé Evropy. Poprvé také pivo mateřské skupiny nabídne i českým zákazníkům. Blue Moon tvoří spolu se Staropramenem, Coors Light a Miller čtyři globální značky koncernu Molson Coors, které chce skupina nabízet celosvětově. Staropramen pivo Blue Moon Belgian White vaří od začátku roku pro celou Evropu s výjimkou Velké Británie a Irska. Od nynějška je dostupné i v Česku, a to ve třetinkových lahvích a jako čepované. Pivo z portfolia mateřské skupiny nabídne Staropramen českým zákazníkům vůbec poprvé. Firma sice na Smíchově již několik let vaří americké pivo Miller Genuine Draft, v Česku jej ale neprodává.
Černá hora Ležák 12°,restaurace pivovaru Černá hora - Vyhlášené černohorské pečené vepřové koleno. DELIKATESA! Nešlo to sníst - s těžkými srdci (a ještě těžšími žaludky) jsme vraceli veliké zbytky.
Černá hora Páter 11° sv. ležák 4,40% - Páter Vincenc Ševčík byl jeden ze zakladatelů pivovaru v Černé Hoře.
Černá hora-Kvasar 14°,pivovar Černá hora - Vyhlášené černohorské pečené vepřové koleno. DELIKATESA! Nešlo to sníst - s těžkými srdci (a ještě těžšími žaludky) jsme vraceli veliké zbytky.
Damm Estrella světlé výčepní 4,6 % - 10,7° oficiální pivo FC Barcelona - Tak tohle "barcelonské" pivko obsahuje mj. i kukuřici a rýži...